Minimalna porażka na rozpoczęcie nowego sezonu!!!

 

       Piłkarze ręczni LKS Kęsowo przegrali na inaugurację II ligi z drużyną Alfa 99 Strzelno 25:26. Nic nie wskazywało na to aby zawodnicy LKS-u mieli ten mecz przegrać. Przez większość spotkania kęsowianie prowadzili kilkoma bramkami i wydawało się, że kontrolują przebieg meczu. Niestety w końcówce zabrakło sił i koncentracji  co w głównej mierze przyczyniło się do minimalnej porażki. Należy również zaznaczyć, że w tym spotkaniu nie mogli zagrać Kowalik Marcin ( najlepszy strzelec zespołu ), Luptowski Dawid oraz Smysłowski Łukasz. Z tego powodu trener Tyda Marek zdecydował się na przesunięcie potencjalnych obrotowych ( Radzio Radosław, Kensik Tomasz ) na pozycję rozgrywających.  Trzeba również zaznaczyć, że mecz był bardzo zacięty, a zawodnicy obu drużyn często faulowali. W całym spotkaniu sędziowie pokazali 3 czerwone kartki oraz 12 wykluczeń 2-minutowych.

 

 

Mecze ze Strzelnem zawsze budzą wśród zawodników i kibiców wiele emocji. Tym razem było podobnie. Mecz mógł się podobać bo trzymał w napięciu do ostatnich sekund spotkania. Chociaż przegraliśmy pierwszy mecz drużyna zasługuje na pochwałę. Było widać, że nasi zawodnicy zostawili na boisku dużo zdrowia. Mam nadzieję, że w pełnym składzie już w najbliższą sobotę wywieziemy z Grudziądza korzystny wynik – powiedział kierownik drużyny LKS Kęsowo Muzioł Krzysztof

 

LKS Kęsowo – Alfa 99 Strzelno 25:26 ( 14:12 ) Mielke Leszek, Iwicki – Modrzejewski-1, Wiśniewski, Szmagliński-1,  Mielke Krzysztof-11,  Szulowski,  Kościelski-8,  Machalski, Poraziński, Radzio-1, Gakan-1, Pięta, Kensik, Kapłanowski-1, Czarnowski-1

Trener Tyda Marek Kierownik Muzioł Krzysztof

 

tekst: Muzioł Krzysztof

Sponsorzy LKS Kęsowo

Gmina KęsowoGalaVISION

alt

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
85
Odsłon artykułów:
233289