II LIGA PONOWNIE W KĘSOWIE!!!

 

 

                                                                       

 

            Już w najbliższą sobotę kolejny już raz zawitają do Kęsowa rozgrywki II ligowe. Przypomnijmy tylko, że w poprzednim sezonie z powodów finansowych zespół piłkarzy ręcznych LKS Kęsowo rozgrywał swoje mecze na parkietach III ligi. Po bardzo udanym sezonie awansował ponownie do II ligi i dzięki dotacji z Gminy Kęsowo zespół może uczestniczyć na tym szczeblu rozgrywek. W tym sezonie rywalizować ze sobą będzie 13  zespołów, a o awans do I ligi powalczą dwa najlepsze drużyny.  Będzie to zapewne bardzo ciekawy sezon dla podopiecznych trenera Marka Tyda ponieważ do zespołu dołączyła spora grupa zawodników z rocznika 1998. Młodzi gracze mają zapewnić drużynie świeżości i z upływem czasu nabiorą doświadczenia co w późniejszym czasie zaowocuje dobrą grą na tym szczeblu rozgrywek.

      

 

     Już w sobotę na godz. 18 zapraszamy wszystkich sympatyków piłki ręcznej do hali sportowej w Kęsowie. Rywalem LKS-u będzie  doświadczona drużyna Alfy 99 Strzelno. W poprzednim sezonie zespół ze Strzelna zajął w rozgrywkach 10 miejsce, ale doświadczeni gracze z Łukaszem Lewandowskim ( 3 miejsce w klasyfikacji strzelców w ubiegłym  sezonie ) w składzie na pewno postawi wysoko poprzeczkę naszym zawodnikom – powiedział kierownik drużyny LKS Kęsowo Krzysztof Muzioł

 

 

TEKST: KRZYSZTOF MUZIOŁ

 

Sponsorzy LKS Kęsowo

Gmina KęsowoGalaVISION

alt

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
85
Odsłon artykułów:
233289