Wygrana i awans do II ligi!!!

 

 

LKS Kęsowo – GUKS Bellator Ryjewo 31:29 ( 15:12 ) Mielke Leszek, Iwicki – Modrzejewski, Wiśniewski, Mielke Krzysztof-4, Szulowski-1, Luptowski-1, Smysłowski-1, Radzio-3, Gakan-3, Łangowski-1, Kensik-4, Jaster-3, Czarnowski, Kowalik-10 

trener- Tyda Marek, kierownik- Muzioł Krzysztof

 

 

LKS Kęsowo rozegrał ostatni mecz w sezonie 2013/14, a przeciwnikiem była drużyna Bellator Ryjewo. Przypomnijmy tylko, że w pierwszym meczu to zespół z Ryjewa wygrał rywalizację. Było to również bardzo ważne spotkanie dla obydwu drużyn bo zwycięzca tego pojedynku automatycznie otrzymywał awans do wyższej ligi.

Mecz od pierwszych minut był bardzo zacięty. Żadna z drużyn nie mogła powiększyć przewagi bramkowej. Kęsowianie w 18 minucie po bardzo dobrej grze w obronie prowadzili 9:6. W bramce gospodarzy kolejny raz dobrze zaprezentował się Leszek Mielke który dobrze ustawiał obronę LKS-u. Przeciwnicy nie mogli poradzić sobie z tak grającą w obronie drużyną z Kęsowa. Również w ataku gospodarze grali na wysokiej skuteczności, Marcin Kowalik rzucając rywalom 10 bramek potwierdził swoją dobrą dyspozycję strzelecką. LKS Kęsowo kontrolował już mecz do końcowych minut spotkania i zapewnił sobie awans do II ligi.

 

tekst: Muzioł Krzysztof

 

 

 

Sponsorzy LKS Kęsowo

Gmina KęsowoGalaVISION

alt

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
85
Odsłon artykułów:
233293