Zapowiedź meczu!!!

 

 

 

        Już w najbliższą niedzielę ( 27.10.2013 )o godz.12:00  w sali sportowej ZSO nr 2 w Kartuzach zespół piłkarzy ręcznych z Kęsowa rozegra kolejny mecz w III lidze. Po wygranym meczu z Borowiakiem Czersk szczypiorniści LKS-u zmierzą się z beniaminkiem ligi miejscową Cartusią. Trudno cokolwiek napisać o tej drużynie bo dopiero zaczynają swoją grę na tym szczeblu rozgrywek.

ZESPÓŁ CARTUSII KARTUZY

   

    Ze stron internetowych dowiedzieliśmy się, że jest to zespół który poprawnie gra w obronie i posiada w składzie kilku wyróżniających się zawodników.  W czerwcu drużyna z Kartuz rozegrała sparingi z AZS UMK Toruń ulegając tej drużynie i wygrała mecz z Borowiakiem Czersk. W pierwszej kolejce spotkań sezonu 2013/14 zespół Cartusii wygrał wysoko z drużyną Damy Radę Inowrocław 35:27. 

 

 

 

 

 

Sponsorzy LKS Kęsowo

Gmina KęsowoGalaVISION

alt

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
85
Odsłon artykułów:
230631