Pierwsza wygrana LKS-u w nowym sezonie !!!!

 

W meczu 1.kolejki III ligi piłki ręcznej mężczyzn Borowiak Czersk uległ drużynie LKS Kęsowo po bardzo zaciętym spotkaniu 26:25.

      Spotkanie obie drużyny zaczęły od prostych błędów , a wynik niedzielnego meczu dla LKS-u otworzył rzucając rywalowi dwie bramki Krzysztof Mielke. Podopieczni trenera Marka Tydy dobrze radzili sobie w ataku pozycyjnym ale brak skuteczności zadecydował o tym, że zespół gospodarzy nie mógł odskoczyć rywalowi na więcej bramek. Natomiast w bramce LKS-u mimo kontuzji oka dobrze spisywał się Leszek Mielke. Zatrzymywał on pewnie ataki Borowiaka i szybkimi wznowieniami z linii bramkowej kęsowianie kilka razy zaskoczyli rywali. Kolejne minuty to bardzo zacięta gra. Obie drużyny zagrały agresywnie w obronie i w konsekwencji przyniosło 21 dwu minutowych kar, 4 żółte i 4 czerwone kartki. Mecz był bardzo wyrównany, zespoły z Kęsowa i Czerska nie mogły powiększyć przewagi bramkowej. W 57 min po bramkach Dawida Luptowskiego i Krzysztofa Mielki gospodarze wyszli na prowadzenie 25:23. LKS zagrał mądrze i utrzymał przewagę do końca meczu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 26:25 ( 13:13 ).

 

 

 

 

 

LKS Kęsowo – MLKS  Borowiak Czersk  26:25 ( 13:13 )

LKS:  Mielke Leszek, Modrzejewski, Jaster-3, Misiorski, Mielke Krzysztof-6, Grzonkowski, Szulowski-4, Luptowski-2, Smysłowski-3, Gakan-6, Kensik-2, Czarnowski-1, Dończyk, Iwicki, trener Tyda Marek, kierownik Krzysztof Muzioł

Karne:  5/7

Kary: 20 min

 

MLKS: Klunder, Linda, Szarafin-2, Chabowski, Jakubowski Maciej-3, Czapiewski-2, Łoński-6, Lenz, Jakubowski Paweł-4, Moczadło, Landowski, Fryca-1, Pruszak-4, Zawadzki, Karczyński-3, trener Fryca Piotr

Karne: 5/6

Kary: 22 min

 

 

Do meczu przystąpiliśmy w bardzo osłabionym składzie. Z różnych przyczyn nie mogli zagrać rozgrywający Marcin Kowalik, Marcin Barabach oraz bramkarz Tomasz Frohlke. Graliśmy praktycznie dwoma rozgrywającymi i zdobycie w tym meczu dwóch punktów jest sukcesem drużyny. Zawodnicy zagrali bardzo zmotywowani i było widać to na boisku - powiedział kierownik drużyny Krzysztof Muzioł

 

LKS KĘSOWO - BOROWIAK CZERSK ( GALERIA LINK PONIŻEJ )

http://czas.tygodnik.pl/a/borowiak-czersk-przegral-jednym-golem-w-kesowie-ga

 

 

 

 

 

 

 

 

Sponsorzy LKS Kęsowo

Gmina KęsowoGalaVISION

alt

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
85
Odsłon artykułów:
233270