KONCERTOWA GRA FABIANA KOŚCIELSKIEGO!!!

 

 

Zawodnicy z Kęsowa wygrali mecz derbowy z Koroną Koronowo. Mecz rozegrany na hali MGOSiR Koronowo zakończył się zwycięstwem LKS-u 29:27.

 

W derbach woj. kujawsko-pomorskiego nie można było narzekać na nudę, ponieważ do ostatniego gwizdka ważyły się losy tego spotkania. Pierwsze minuty należały do zawodników z Kęsowa, którzy skutecznie kończyli swoje ataki pozycyjne i w ósmej minucie uzyskali przewagę 2:4. W bramce fantastyczne interwencje wykazywał Leszek Mielke dając pozytywny impuls dla swoich kolegów z boiska. W ataku brylował Fabian Kościelski który rzucając rywalom 16 bramek przyczynił się w dużej mierze do wygrania tego meczu. Jego rzuty z podłoża były nie do obrony dla bramkarza Korony Damiana Walczaka. W końcowych minutach pierwszej połowy gracze z Korony wykorzystali grę w osłabieniu kęsowian i odrobili straty. Po 30 min gospodarze prowadzili 14:13.

Druga odsłona spotkania była bardzo zacięta. Zawodnicy z obu drużyn otrzymywali dużo kar dwu minutowych. Do 45 min minuty gra była wyrównana i dopiero ostatnie 15 minut zdecydowało o końcowym wyniku. Dobra gra w obronie i kilka przechwytów LKS-u pozwoliły na wyprowadzenie skutecznych ataków szybkich i zwiększenie przewagi bramkowej piłkarzy ręcznych z Kęsowa.

 

 

 

 

Korona BS Koronowo – LKS Kęsowo 27:29 (14:13) Mielke Leszek, Iwicki Zdzisław, Frohlke Tomasz – Modrzejewski Łukasz-1, Wiśniewski Mateusz, Misiorski Dawid-2, Mielke Krzysztof-3, Szulowski Miłosz, Kościelski Fabian-16, Orlikowski Rafał-1, Smysłowski Łukasz-1, Radzio Radosław, Gakan Maciej-1, Barabach Marcin, Czarnowski artur-2, Grzonkowski Arkadiusz-2

Trener Tyda Marek Kierownik Krzysztof Muzioł

 

Wyniki 16 kolejki spotkań:

 

Szczypiorniak Olsztyn

-

Energetyk Gryfino

22:28

/ 12 - 18 /

BS Korona Koronowo

-

LKS Kęsowo

27:29

/ 14 - 13 /

Tytani Wejherowo

-

GKS Żukowo

28:22

/ 13 - 11 /

MKS Brodnica

-

Sambor Tczew

38:30

/ 15 - 12 /

AZS UWM Olsztyn

-

Gwardia Koszalin

21:22

/ 9 - 12 /

 

 

tekst, foto: Krzysztof Muzioł

 

 

Sponsorzy LKS Kęsowo

Gmina KęsowoGalaVISION

alt

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
85
Odsłon artykułów:
233298