Porażka seniorów i wygrana juniorów LKS Kęsowo!!!

 

Relacja z meczu II ligi piłki ręcznej seniorów  LKS Kęsowo - Sambor Tczew ( link poniżej )

 

http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130210/INNEMIASTA10/130219932

 

        Natomiast drużyna juniorów sprawiła niespodziankę i wygrała mecz z UKS Iskra Bydgoszcz. Było to kolejne spotkanie ligowe w rozgrywkach wojewódzkich. Dwie najlepsze druźyny będą walczyły w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski.

 

LKS Kęsowo - UKS Iskra Bydgoszcz 32:27 ( 12:14 ) Runke Tomasz - Adrych Łukasz-2, Cieniuch Karol-6, Frąckowiak Borys-6, Kapłanowski Damian, Krzysztofek Konrad-5, Landowski Mateusz-2, Oelberg Mikołaj-6, Oelberg Dominik, Pięta Rafał, Poraziński Dawid, Prądzyński Maciej, Szmagliński Ryszard-3

trener Kaszyński Andrzej

 

 

Sponsorzy LKS Kęsowo

Gmina KęsowoGalaVISION

alt

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
85
Odsłon artykułów:
233276