Zasłużona wygrana!!!

 

    Gwardia Koszalin była kolejnym przeciwnikiem szczypiornistów z Kęsowa. Zespół gości był mocnym przeciwnikiem. Wiele zespołów ligowych nie potrafi sprostać graczom z Koszalina. LKS rozegrał dobre zawody i przez cały mecz prowadził różnicą kilku bramek. Zespół z Kęsowa głównie w trzech elementach gry zaskoczył rywali. Obrona gospodarzy tworzyła monolit i skutecznie zatrzymywała atak Gwardi. Bardzo dobrze już kolejny mecz rozegrał w bramce Leszek Mielke, a rozgrywający LKS-u zagrali na dobrej skuteczności rzucając przeciwnikom 18 bramek. Kęsowianie zasłużenie wygrali 30:27.

 

 

   Trzeba pochwalić cały zespół za zaangażowanie i walkę przez cały mecz z tak silnym rywalem jakim byli gracze Gwardi Koszalin. Już mecz w Strzelnie pokazał, że w drużynie tkwi duży potencjał. Do końca pierwszej rundy rozgrywek II ligi pozostały dwa mecze. Już w najbliższą sobotę w Kęsowie o godz. 18:00 zostanie rozegrane spotkanie z Sokołem Gdańsk. Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki ręcznej – powiedział kierownik drużyny LKS Kęsowo Krzysztof Muzioł

 

 

LKS Kęsowo – Gwardia Koszalin 30:27 ( 18:13 ) Mielke Leszek, Iwicki Zdzisław – Modrzejewski Łukasz, Łangowski Adrian-4, Misiorski Dawid-5, Mielke Krzysztof-2, Grzonkowski Arkadiusz, Kościelski Fabian-5, Wiśniewski Mateusz, Ludian Sebastian-9, Radzio Radosław, Gakan Maciej, Barabach Marcin, Kensik Tomasz-5, Pankau Michał, Czarnowski Artur

Tener Tyda Marek Kierownik drużyny Muzioł Krzysztof

 

tekst i foto: Muzioł Krzysztof

 

 

Sponsorzy LKS Kęsowo

Gmina KęsowoGalaVISION

alt

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
85
Odsłon artykułów:
233298