Przegrana na własne życzenie!!!

 

 

      Drużyna piłkarzy ręcznych z Kęsowa rozegrała kolejny mecz na parkietach II ligi. Tym razem szczypiorniści LKS-u udali się do zaprzyjaźnionej drużyny ze Strzelna. Zespół Alfy zajmował siódme miejsce ( LKS Kęsowo 14 pozycja ) w rozgrywkach i oczekiwał przed meczem pewnej wygranej.

     Gracze z Kęsowa zagrali dobre zawody i do końcowych minut mecz był bardzo wyrównany. Należy również zaznaczyć, że kolejne już spotkanie drużyna LKS-u przegrywa w samej końcówce meczu. Do 40 min goście prowadzili róźnicą 4 trafień i wydawało się że Kęsowo wywiezie ze Strzelna 2 pkt.. Niestety zabrakło koncentracji i doświadczeni gracze ze Strzelna to wykorzystali i wygrali całe spotkanie 30:28. Bardzo dobry mecz zagrał Krzysztof Mielke który rzucił przeciwnikom 11 bramek.

 

 

 

    W imieniu organizatorów chciałbym zaprosić sympatyków piłki ręcznej na 20 jubileuszowy turniej piłki ręcznej dziewcząt i chłopców który zostanie rozegrany w Kęsowie w dniach 30.11. – 02.12.2012 r.. W turnieju weźmie udział 16 drużyn z całej Polski z rocznika 1998. Natomiast w niedzielę 2 grudnia o godz. 15:00 seniorzy LKS Kęsowo rozegrają kolejny mecz ligowy, a przeciwnikiem będzie Gwardia Koszalin – powiedział kierownik druzyny LKS Kęsowo Krzysztof Muzioł

 

 

Alfa Strzelno – LKS Kęsowo 30:28 ( 11:13 )  Mielke Leszek, Iwicki Zdzisław – Modrzejewski Łukasz, Łangowski Adrian-3, Misiorski Dawid-5, Mielke Krzysztof-11, Wiśniewski Mateusz, Kościelski Fabian-2, Ludian Sebastian-3, Barabach Marcin, Kensik Tomasz-2, Pankau Michał, Czarnowski Artur-2

Trener Tyda Marek Kierownik Muzioł Krzysztof

 

tekst: Krzysztof Muzioł

 

Sponsorzy LKS Kęsowo

Gmina KęsowoGalaVISION

alt

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
85
Odsłon artykułów:
233302