Zacięte derby kujawsko-pomorskiego!!!

 

 

    Pełen dramaturgii mecz rozegrały zespoły z Kęsowa i Koronowa w derbach woj. kujawsko-pomorskiego w II lidze szczypiornistów. Dopiero w ostatnich minutach szala przechyliła się na korzyść gospodarzy.

Od pierwszych minut LKS Kęsowo zagrał w pełnej koncentracji i odskoczył na 3 bramki. Zawodnicy z  Koronowa grali zbyt chaotycznie i rzucali z nieprzygotowanych pozycji. Do przerwy gospodarze wygrywali 16:15.

 

    To, co działo się w drugiej połowie, mogło zadowolić najwybredniejszych. Kęsowianie powiększali przewagę, a zdeterminowana  Korona zaczęła gonić rywala. Końcówka meczu należała do LKS-u i zasłużenie gospodarze wygrali mecz 33:31.

 

 

Trzeba podziękować chłopakom za walkę i determinację. Szkoda tylko, że sędziowie kilkakrotnie podejmowali błędne decyzje. Nasz zespół zanotował aż 20 minut kar i w całym meczu miał tylko jeden rzut karny. Natomiast goście wykluczeni byli tylko na 10 minut, ale do wykorzystania mieli aż 8 rzutów z linii siedmiu metrów. Pierwsze punkty w tym sezonie zmotywują cały zespół i w następnych meczach będzie gra wyglądała już dużo lepiej. Zapraszam również na naszą stronę internetową www.lks.kesowo.pl – powiedział kierownik drużyny Krzysztof Muzioł

,

LKS Kęsowo – BS Korona Koronowo 33:31 ( 16:15 ) Mielke Leszek, Iwicki Zdzisław, Frohlke Tomasz – Modrzejewski Łukasz, Łangowski Adrian, Misiorski Dawid-6, Mielke Krzysztof-4, Grzonkowski Arkadiusz, Kościelski Fabian-6, Orlikowski Rafał-1, Ludian Sebastian-8, Barabach Marcin-3, Kensik Tomasz-5, Czarnowski Artur, Pankau Michał

trener Tyda Marek kierownik Muzioł Krzysztof

 

tekst: Krzysztof Muzioł

 

Sponsorzy LKS Kęsowo

Gmina KęsowoGalaVISION

alt

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
85
Odsłon artykułów:
233289