Kolejna porażka LKS-u !!!

 

 

     AZS UWM Olsztyn był kolejnym przeciwnikiem piłkarzy ręcznych z Kęsowa. Spotkały się drużyny które dotychczas w II lidze nie zgromadziły punktów. LKS przystąpił do meczu w osłabionym składzie, do Olsztyna nie pojechał Michał Pankau, Radosław Radzio, Rafał Orlikowski, a Łukasz Modrzejewski musiał grać z nie wyleczoną kontuzją.

     Mecz był w wykonaniu kęsowian bardzo słaby. Zawiodła całkowicie gra w ataku, gracze tracili dużo piłek, było wiele niecelnych zagrań co bardzo dobrze wykorzystywali akademicy z Olsztyna. W obronie także drużyna nie tworzyła monolitu i częste błędy w ustawieni całej defensywy ułatwiały graczom gospodarzy na celne trafienia na bramkę LKS-u.

 

 

    Pierwsza połowa była jeszcze wyrównana ( 13:12 ), a w drugiej odsłonie meczu AZS kontrolował przebieg spotkania i licznymi kontratakami powiększali przewagę bramkową. Drużyna z Olsztyna wygrała 31:26. Już w najbliższą sobotę w Kęsowie o godz.18:00 odbędzie się mecz z Koroną Koronowo, będzie to spotkanie derbowe woj. kujawsko-pomorskiego.

 

 

KS AZS UWM Olsztyn – LKS Kęsowo 31:26 ( 13:12 ) Mielke Leszek, Frohlke Tomasz – Modrzejewski Łukasz, Łangowski Adrian-1, Misiorski Dawid-4, Mielke Krzysztof-4, Grzonkowski Arkadiusz, Kościelski Fabian-2, Ludian Sebastian-7, Gakan Maciej-2, Barabach Marcin, Kensik Tomasz-5, Czarnowski Artur-1

trener Tyda Marek, kierownik Muzioł Krzysztof

 

 

Wyniki 4 kolejki:

AZS UWM Olsztyn - LKS Kęsowo 31:26 ( 13:12 )

GKS Żukowo - MKS  Brodnica  27:29 ( 13:13 )

Tytani Wejherowo -   Energetyk Gryfino 24:33 ( 10:17 )

Szczypiorniak BS Olsztyn- AZS UKW  Bydgoszcz27:25 ( 15:9 )

MKS  Grudziądz- Sokół Gdańsk 30:28 ( 17:11 )

Alfa 99 Strzelno- Gwardia Koszalin 31:30 ( 16:15 )

 

tekst, foto : Krzysztof Muzioł

 

 

Sponsorzy LKS Kęsowo

Gmina KęsowoGalaVISION

alt

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
85
Odsłon artykułów:
233276