ZABRAKŁO NIEWIELE ……..!!!

 

 

         Piłkarze ręczni z Kesowa rozegrali kolejny mecz w II lidze. Sambor Tczew był kolejnym przeciwnikiem LKS-u.  Pierwsza połowa spotkania była bardzo słaba w wykonaniu drużyny prowadzonej przez Marka Tydę. Zawodził atak pozycyjny, dużo było straconych piłek co skrupulatnie wykorzystywali gracze Sambora. W obronie również zawodnicy z Kęsowa zagrali poniżej oczekiwań. Świadczy o tym  ilość straconych bramek po pierwszej połowie. Zawodnicy z Tczewa rzucili 20  przy 13 trafieniach kęsowian. Podobnie przebiegał początek drugiej połowy meczu. Gospodarze powiększyli przewagę już do 10 trafień. Zawodnicy z Tczewa byli już pewni wygranej. Zespół z Kęsowa zaczął lepiej grać w ataku,  funkcjonował kontratak, a w obronie zespół skutecznie zatrzymywał ataki gospodarzy. LKS od 40 minuty zaczął seryjnie zdobywać bramki i odrobił straty, a w 59 min meczu wygrywał już jedną bramką. Niestety w samej końcówce meczu zabrakło koncentracji i ostatecznie Sambor wygrał spotkanie 30:29.

 

MKS Sambor Tczew – LKS Kęsowo 30:29 ( 20:13 ) Mielke Leszek, Iwicki Zdzisław – Modrzejewski Łukasz-1, Łangowski Adrian-5, Mielke Krzysztof-5, Misiorski Dawid-4, Grzonkowski Arkadiusz-1, Kościelski Fabian-3, Ludian Sebastian-4, Gakan Maciej-1, Barabach Marcin, Kensik Tomasz-4, Pankau Michał-1, Czarnowski Artur

trener Tyda Marek kierownik Muzioł Krzysztof

 

tekst: Krzysztof Muzioł

 

 

Sponsorzy LKS Kęsowo

Gmina KęsowoGalaVISION

alt

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
85
Odsłon artykułów:
233302