Przegrana po dramatycznym meczu!!!

 

 

 

        LKS Kęsowo zagrał pierwszy mecz w sezonie 2012/13 przed własną publicznością. Do Kęsowa przyjechała drużyna GKS Żukowo. Przypomnijmy, że w zeszłym roku kęsowianie dwukrotnie pewnie wygrali z tym zespołem w rozgrywkach II ligi. Do meczu gospodarze przystąpili w mocno osłabionym składzie. Zabrakło kilku kluczowych graczy: Rafała Orlikowskiego ( kontuzja ), Fabiana Kościelskiego, Dawida Misiorskiego, Radosława Radzio oraz Tomasza Frohlke.

 

 

     Praktycznie przez całe spotkanie LKS Kęsowo kontrolował przebieg meczu prowadząc już nawet różnicą 5 bramek. Wydawało się, że gospodarze pewnie zdobędą cenne 2 punkty. Niestety już kolejny raz w kluczowych momentach meczu zabrakło koncentracji i do tego kilka strat w ataku doprowadziło w 59 min meczu do wyniku 22:22. Zostało 30 sekund do końca spotkania. Przy piłce był zespół z Kęsowa, po niecelnym podaniu piłka trafiła do zawodników gości. Zespół z Żukowa zdecydował się na szybki atak i na kilka sekund przed syreną kończącą mecz zawodnik gości celnie rzucił na bramkę strzeżoną przez Leszka Mielke. Mecz zakończył się wynikiem 22:23 na korzyść GKS Żukowo.

 

    Z przebiegu całego meczu nasz zespół nie zasłużył na porażkę. Mam nadzieję, że naszych zawodników ta przegrana zmotywuje do większej pracy na treningach i w kolejnych meczach zagramy skutecznej. W meczu z Żukowem dobrze zaprezentował się Tomasz Kensik ( 5 bramek ) który wykorzystywał precyzyjne podania od rozgrywających. Kolejne dwa mecze nasz zespół zagra na wyjeździe. Już za tydzień zagramy mecz z Samborem Tczew. Będzie to kolejny mecz w którym możemy spokojnie powalczyć o punkty – powiedział kierownik LKS Kesowo Krzysztof Muzioł

 

 

LKS Kęsowo – GKS Żukowo  22:23 ( 10:9 ) Mielke Leszek, Iwicki Zdzisław – Modrzejewski Łukasz-3, Łangowski Adrian-3, Mielke Krzysztof-2, Grzonkowski Arkadiusz-1, Ludian Sebastian-5, Gakan Maciej-3, Barabach Marcin, Kensik Tomasz-5, Pankau Michał, Czarnowski  Artur

trener – Tyda Marek   kierownik- Muzioł Krzysztof

 

Kary: 12 minut ( Modrzejewski 2’, Łangowski 4’, Grzonkowski 4’, Pankau 2’)

 

Sędziowie: Hycza Mateusz, Łazicki Tomasz ( obaj z Olsztyna )

 

 

tekst: Krzysztof Muzioł

 

 

Sponsorzy LKS Kęsowo

Gmina KęsowoGalaVISION

alt

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
85
Odsłon artykułów:
233259