LKS Kęsowo na turnieju w Koszalinie

 

 

 

   Zespół piłkarzy ręcznych z Kęsowa uczestniczył kolejny już raz w Memoriale im. Bartosza Bigdy i Filipa Potocznika. Zawody odbyły się po raz czwarty i upamiętniają tragicznie zmarłych zawodników Gwardi Koszalin. W turnieju udział wzięły drużyny I i II ligowe: SMS I Gdańsk, Gwardia Koszalin, LKS Kęsowo i SMS II Gdańsk.

 

   Nasza drużyna rozpoczęła dopiero przygotowania do sezonu II ligi 2012/2013. Na boisku było widać, że trzeba popracować nad kilkoma elementami gry. Pozostałe zespoły które występowały w tych zawodach przygotowania do sezonu zaczęły już wcześniej i są już praktycznie gotowe do rywalizacji w  rozgrywkach ligowych. Natomiast nasz zespół sezon zaczyna 15 września meczem w Gryfinie i do tego czasu będzie trzeba poprawić przede wszystkim wytrzymałość i skuteczność rzutową. Właśnie taki turniej jaki odbył się w Koszalinie jest bardzo dobrym przetarciem przed zbliżającym się sezonem. Należy zaznaczyć, że nagrodę dla najlepszego bramkarza zawodów odebrał nasz zawodnik Leszek Mielke. - powiedział kierownik zespołu Krzysztof Muzioł

 

 

 

Wyniki turnieju:

SMS I Gdańsk – SMS II Gdańsk  47:25 ( 25:12 )

Gwardia Koszalin – LKS Kęsowo 23:22 ( 11:12 )

LKS Kęsowo – SMS I Gdańsk 20:28 ( 7:13 )

Gwardia Koszalin – SMS II Gdańsk 26:31 ( 13:16 )

LKS Kęsowo – SMS II Gdańsk 15:31 ( 6:14 )

Gwardia Koszalin – SMS I Gdańsk 17:40 ( 12:21)

 

Klasyfikacja drużynowa:

  1. SMS I Gdańsk
  2. SMS II Gdańsk
  3. Gwardia Koszalin
  4. LKS Kęsowo

 

tekst: Krzysztof Muzioł

 

 

 

Sponsorzy LKS Kęsowo

Gmina KęsowoGalaVISION

alt

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
85
Odsłon artykułów:
233276