LKS Kęsowo z Pucharem Burmistrza Sępólna Krajeńskiego!!!

 

 

     W sobotę 2 czerwca drużyna piłkarzy ręcznych z Kęsowa uczestniczyła w meczach kontrolnych na nowo otwartej hali sportowej Krajna Arena w Sępólnie Krajeńskim. W turnieju uczestniczyły drużyny II ligowe ( MKS Grudziądz, LKS Korona Koronowo i LKS Kęsowo ). Po emocjonujących zawodach najlepszym okazał się zespół z Kęsowa który zdecydowanie wygrał dwa mecze. Przypomnijmy , że 16 i 17 czerwca na hali sportowej w Kęsowie rozegrane zostaną finały piłki ręcznej mężczyzn w ramach  Igrzysk Olimpijskich Londyn-Tuchola. Takie zawody jakie odbyły się w Sępólnie Krajeńskim są kolejnym przygotowaniem się do tych zawodów zespołu z Kęsowa.

 

 

Poniżej przedstawiamy wyniki meczów które rozegrane zostały na hali Krajna Arena.

 

LKS Kęsowo – MKS Grudziądz 18:15

LKS Korona Koronowo – MKS Grudziądz 13:16

LKS Kęsowo – LKS Korona Koronowo 18:9

 

Drużyna z Kęsowa wystąpiła w następującym składzie: Mielke Leszek, Iwicki Zdzisław, Frohle Tomasz- Łangowski Adrian, Misiorski Dawid, Mielke Krzysztof ( 5 bramek ), Grzonkowski Arkadiusz ( 2 bramki ), Malczewski Jakub ( 18 bramek), Radzio Radosław ( 2 bramki ), Ludian Sebastian ( 7 bramek ), Barabach Marcin, Kensik Tomasz ( 2 bramki ), Pankau Michał, Czarnowski Artur

trener- Tyda Marek, kierownik- Muzioł Krzysztof 


UWAGA: Obszerna foto relacja z meczów w Sepólnie, kliknij link poniżej:


https://plus.google.com/u/0/photos/106608028585730046033/albums/5750198918735338177

 

Profil drużyny LKS Kęsowo na facebook-u ( link poniżej ), zapraszamy:

http://www.facebook.com/profile.php?id=100003944503084

 

tekst: Krzysztof Muzioł

 

 

 

 

Sponsorzy LKS Kęsowo

Gmina KęsowoGalaVISION

alt

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
85
Odsłon artykułów:
233276