LKS Kęsowo na turnieju w Niemczech!!!

 

 

      Piłkarze ręczni LKS Kęsowo w dniach 10-13 maja 2012 uczestniczyli w 28 majowym turnieju w Wittenburgu. W rozgrywkach brało udział 8 zespołów. Podczas trzy dniowego turnieju po rozegraniu meczów grupowych drużyna z Kęsowa awansowała do półfinału zawodów. Po bardzo ciekawym i emocjonującym spotkaniu LKS Kęsowo ostatecznie zajął III miejsce w całych zawodach. Należy również zaznaczyć, że zawodnicy Artur Czarnowski i Łukasz Modrzejewski zostali uznani za najlepszego bramkarza i obrońcę turnieju. Podczas pobytu zawodnicy z Kęsowa złożyli kwiaty na grobie wieloletniego prezesa TSG Reinhardta Wulffa. W przyszłym roku drużyny z Wittenburga zadeklarowały swój udział w turnieju międzynarodowym w Kęsowie.

 

                         LKS Kęsowo/ TSG Wittenburg - pamiątkowe zdjęcie

 

tekst, foto: Krzysztof Muzioł

 

Sponsorzy LKS Kęsowo

Gmina KęsowoGalaVISION

alt

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
85
Odsłon artykułów:
233270