Cenna wygrana w Grudziądzu!!!

 

 

       LKS Kęsowo rozegrał jeden z ważniejszych meczy w tym sezonie. Zmierzyły się w nim drużyny które walczą o pozostanie w lidze. Trener Marek Tyda miał do dyspozycji wszystkich graczy.

        Mecz był wyrównany do 20 min , kilka dobrych akcji zawodników z Kęsowa doprowadziło do bezpiecznej przewagi. Pierwsza połowa zakończyła się wygraną gości 15:10. W całym spotkaniu kolejny już dobry mecz rozegrał bramkarz Leszek Mielke który w kluczowych momentach zatrzymywał atak gospodarzy. Skutecznie w ataku zagrali rozgrywający, a Sebastian Ludian rzucając rywalom 12 bramek był najlepszym graczem na parkiecie w Grudziądzu. Obrona całego zespołu kęsowian była zgrana i tworzyła monolit. I to było jednym ze źródeł sukcesu w Grudziądzu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 29:26 dla LKS Kęsowo.

 

 

Jeżeli tylko nasi zawodnicy zagrają tak jak w Grudziądzu to możemy być spokojni o wynik kolejnych meczy. Do końca rozgrywek pozostały nam trzy spotkania. Będą to najważniejsze mecze w sezonie. Chcąc myśleć o pozostaniu w II lidze musimy wygrać te potyczki. Już 24 marca (sobota) o godz. 18:00 zagramy mecz z zaprzyjaźnioną drużyną z Koronowa. Będzie to już kolejny pojedynek ”derbowy”  tych drużyn. Po meczu  z „Koroną” pozostaną nam do rozegrania  spotkania barażowe z drużyną z grupy B ( 7 i 14 kwietnia ). Będą to mecze które zdecydują o klasyfikacji końcowej II ligi, grupy pomorskiej. Zapraszamy wszystkich sympatyków naszej drużyny do hali w Kęsowie i czekamy na doping – powiedział kierownik drużyny Krzysztof Muzioł

 

MKS Grudziądz – LKS Kęsowo 26:29 ( 10:15 ) Mielke Leszek, Iwicki Zdzisław, Frohlke Tomasz- Modrzejewski Łukasz, Misiorski Dawid-3, Mielke Krzysztof, Grzonkowski Arkadiusz-4, Kościelski Fabian-5, Orlikowski Rafał-3, Ludian Sebastian-12, Radzio Radosław, Gakan Maciej-1, Barabach Marcin, Kensik Tomasz, Czarnowski Artur-1, Pankau Michał

trener Tyda Marek kierownik Muzioł Krzysztof

 

kary: 18 min (LKS Kęsowo), 12 min (MKS Grudziądz)

Sędziowie: Hycza, Łazicki (Olsztyn) 

 

tekst: Krzysztof Muzioł

 

 

Sponsorzy LKS Kęsowo

Gmina KęsowoGalaVISION

alt

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
85
Odsłon artykułów:
233259