Przegrana LKS Kęsowo na własne życzenie!!!

 

 

       Brak skuteczności i dobra postawa bramkarza gości były główną przyczyną kolejnej już porażki piłkarzy ręcznych z Kęsowa. Już od pierwszych minut meczu zawiodła skuteczność LKS-u. Po przeanalizowaniu spotkania do 10 min gracze gospodarzy oddali 15 rzutów na bramkę przeciwnika, z czego tylko cztery rzuty zakończyły się bramkami. Po pierwszej połowie mogło się wydawać, że LKS Kęsowo zdobędzie bardzo cenne punkty. Zawodnicy gospodarzy schodzili do szatni z jedno bramkową zaliczką ( 12:11 ). Korzystny wynik w tym meczu poprawiłby znacznie pozycję kęsowian w tabeli II ligi.

 

 

      Do 43 min spotkanie było wyrównane. Wynik na tablicy wskazywał 16:16. Wystarczyło pięć minut rozluźnienia aby gracze ze Strzelna odskoczyli zawodnikom z Kęsowa na sześć bramek. Do końcowych minut meczu LKS chciał zniwelować straty, ale zabrakło w decydujących akcjach skuteczności. Mecz zakończył się wygraną Alfy Strzelno  22:24.


LKS Kęsowo - UKS Alfa 99 Strzelno 22:24 (12:11) Mielke Leszek, Frohlke Tomasz, Iwicki Zdzisław - Modrzejewski Łukasz, Łangowski Adrian, Mielke Krzysztof-2, Grzonkowski Arkadiusz, Kościelski Fabian-3, Orlikowski Rafał-4, Ludian Sebastian-9, Radzio Radosław-2, Gakan Maciej, Barabach Marcin, Kensik Tomasz-2, Czarnowski Artur,
trener Tyda Marek, kierownik Muzioł Krzysztof

tekst: Krzysztof Muzioł

Sponsorzy LKS Kęsowo

Gmina KęsowoGalaVISION

alt

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
85
Odsłon artykułów:
233298