LKS Kęsowo pokonany w Olsztynie!!!

 

 

      Zespół piłkarzy ręcznych z Kęsowa rozegrał  kolejny mecz ligowy. Tym razem przeciwnikiem był zespół Sczypiorniaka. Do meczu kęsowianie przystąpili w osłabionym składzie . Do Olsztyna pojechało tylko 12 graczy. Główną przyczyną braku podstawowych zawodników był fakt, że spotkanie zostało rozegrane w niedzielę (godz. 18)  . Wiadomo, że większość graczy pracuje i taki termin rozgrywania spotkania w Olsztynie nie powinien mieć miejsca.
Zespół z Kęsowa w pierwszym spotkaniu tych drużyn wywalczył remis i wiadomo było, że jeżeli LKS pojedzie do Olsztyna w pełnej obsadzie to powalczy o korzystny wynik.

 

 

     Niestety tak się nie stało i od samego początku meczu inicjatywę mieli gospodarze. W drużynie z Kęsowa źle funkcjonował atak pozycyjny co skrupulatnie wykorzystali gracze z Olsztyna. Większość kontrataków Szczypiorniaka kończyła się bramkami. Widać było, że niektórym zawodnikom z Kęsowa brakuje ogrania, straty piłek oraz niecelne podania w dużej mierze przyczyną były porażki w tym meczu. W obronie zespół z Kęsowa również zagrał poniżej swoich możliwości. Szkoda tylko, że do poziomu meczu dostosowali się sędziowie którzy kilkakrotnie popełniali błędy.


Szczypiorniak Olsztyn – LKS Kęsowo 28:18 ( 11:7 ) Mielke Leszek, Frohlke Tomasz – Modrzejewski Łukasz, Misiorski Dawid-4, Mielke Krzysztof- 4, Grzonkowski Arkadiusz, Orlikowski rafał-1, Radzio Radosław-1, Ludian Sebastaian-7, Barabach Marcin, Kensik Tomasz-1, Czarnowski Artur
Trener – Tyda Marek, Kierownik – Muzioł Krzysztof, Masażysta – Kleybor Marek

 

 

 

Sponsorzy LKS Kęsowo

Gmina KęsowoGalaVISION

alt

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
85
Odsłon artykułów:
233276