Porażka w derbach!!!

 

     Drużyna LKS Kęsowo rozegrała mecz w Koronowie z miejscową Koroną. Po ostatnim dobrym spotkaniu z MKS Grudziądz kęsowianie jechali do beniaminka II ligi w roli faworyta. Niestety kolejny już raz drużyna LKS-u podeszła do spotkania bez mobilizacji i koncentracji.

     W meczu z Koroną zawiódł cały zespół. W ataku wystąpiło dużo błędów. Rzuty na bramkę rywala oddawane były z nieprzygotowanych pozycji. W bramce drużyny z Koronowa bardzo dobry występ zanotował Kamil Kuczyński który jest wychowankiem klubu z Kęsowa. Obrona oraz bramkarze LKS-u też zagrali poniżej swojego poziomu. Zawodnicy z Koronowa wykorzystali większość błędów obrony i skutecznie rzucali na bramkę szczypiornistów z Kęsowa. W 51 min spotkania gracze Korony prowadzili 25:18. Tylko w końcowej fazie meczu widać było poprawną grę kęsowian którzy rzucili rywalowi kolejno 5 bramek. Mecz zakończył się słuszną wygraną Korony Koronowo 25:23.

 

 

O meczu w Koronowie trzeba szybko zapomnieć i przygotować się rundy rewanżowej. Dużo czasu już nie zostało ponieważ już 10 grudnia do Kęsowa przyjedzie AZS UMK Toruń. W rundzie rewanżowej może się wszystko wydarzyć. Różnice punktowe pomiędzy zespołami są małe. Ale my myśląc o poprawieniu pozycji w tabeli musimy poprawić grę – powiedział kierownik drużyny LKS Kęsowo Krzysztof Muzioł

 

 

Korona Koronowo – LKS Kęsowo 25:23 ( 12:10 ) Mielke Leszek, Frohlke Tomasz, Iwicki Zdzisław – Modrzejewski Łukasz, Mielke Krzysztof-8, Grzonkowski Arkadiusz, Kościelski Fabian-6, Orlikowski Rafał-1, Ludian Sebastian-4, Radzio Radosław-1, Gakan Maciej-2, Barabach Marcin, Kensik Tomasz-1, Czarnowski Artur

Trener- Tyda Marek Kierownik – Muzioł Krzysztof  Masażysta – Kleybor Marek

 

ZDJĘCIA Z MECZU W KORONOWIE ( LINK PONIŻEJ )

http://plus.google.com/106608028585730046033#photos/106608028585730046033/albums/5680412347008581425

 

tekst, foto: Krzysztof Muzioł

 

 

 

Sponsorzy LKS Kęsowo

Gmina KęsowoGalaVISION

alt

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
85
Odsłon artykułów:
230631