Porażka drużyny LKS Kęsowo OSM Chojnice z Alfa 99 Strzelno

  

alt

 Pierwsza połowa tragiczna w wykonaniu rozgrywających LKS Kęsowo. W 19 min meczu wynik na tablicy wskazywał 1:9 dla zawodników ze Strzelna. Błędami wykazywali się zawodnicy(Rafał Orlikowski, Fabian Kościelski) którzy w poprzednich meczach brali ciężar gry na siebie. Bardzo wiele błędów w ataku pozycyjnym przyczyniło się do takiego wyniku spotkania. Moment aktywnej gry Artura Czarnowskiego pozwolił na zniwelowanie tak dużej różnicy bramkowej.. Po pierwszej połowie zespół z Kęsowa przegrywał 6:10.


    Należy wspomnieć, że silnym punktem w poprzednich meczach była pozycja bramkarza, w tym meczu Leszek Mielke popełnił wiele błędów i tylko skuteczne obrony zmiennika Tomasza Frohlke zmniejszenie strat do drużyny gości.

  altW drugiej połowie jedynym aktywnym zawodnikiem drużyny LKS Kęsowo OSM Chojnice był najmłodszy gracz zawodów Dawid Misiorski. Skutecznie bronił i kontratakiem kończył skutecznie atak. W 50 mni. meczu wynik oscylował w granicach różnicy 2-3 bramek i wynik końcowy 23:24 dla Alfy Strzelno.  Z arkusza obserwacyjnego wynika, że popełniliśmy w ataku 27 błędów i dodatkowo oddaliśmy 36 niecelnych rzutów na bramkę  przeciwnika. Wiadomo, że nie można się sugerować statystykami ale tyle błędów w jednym meczu to katastrofa. Mam nadzieje, że  w najbliższą sobotę zawodnicy zmobilizują się i zagrają na swoim normalnym  poziomie i unikną błędów z ostatniego meczu. Wyjazdowy mecz ze Szczypiorniakiem Olsztyn zapowiada się na bardzo ciekawy. My chcąc myśleć o siódmym miejscu w II lidze musimy to spotkanie wygrać – powiedział kierownik drużyny Krzysztof Muzioł

 

Tekst: Krzysztof Muzioł,

Administrator: Jakub Bałazy

Sponsorzy LKS Kęsowo

Gmina KęsowoGalaVISION

alt

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
85
Odsłon artykułów:
233259