alt

LUDOWY KLUB SPORTOWY KĘSOWO
89-506 KĘSOWO
UL. SZKOLNA 11

 

NIP 561-124-67-21
REGON 091468904
KRS 0000056226
nr konta 58817400040000472120000001
www.lks.kesowo.pl

 

 

 

Zostań naszym sponsorem !!!

 

 

Piłka ręczna w Kęsowie zawsze odgrywała i odgrywa ogromne znaczenie. Tak było od początku istnienia Klubu. Historia Klubu, nasza strona internetowa, pasja i oddanie samych kibiców są tego najlepszym dowodem. Barwy klubu są świetnie rozpoznawalne i kojarzone ze sportowym duchem, a rozgrywki naszej drużyny przyciągają zainteresowanie wielu kibiców i są najlepszą sportową atrakcją naszego społeczeństwa.

W klubie grają zawodnicy z Gminy Kęsowo, Chojnic oraz Sępólna Krajeńskiego. W obecnym sezonie nasz zespół uczestniczy w rozgrywkach II ligi. Koszty utrzymania drużyny na tym szczeblu rozgrywek są bardzo duże. Dlatego zwracamy się przede wszystkim do firm i przedsiębiorstw, jak również do osób prywatnych z gorącą prośbą, z apelem o wsparcie tej działalności czy to w postaci środków pieniężnych, czy zakupu niezbędnego sprzętu.

 

 

W zamian za wsparcie możemy zaproponować:

  • Ekspozycję loga firmy na strojach zawodników,
  • Ekspozycję loga i reklamy na hali sportowej podczas meczu rozgrywanego w Kęsowie,
  • Promocję firmy w relacjach prasowych (prasa lokalna),
  • Promocję firmy na stronie internetowej www.lks.kesowo.pl,

 

 

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Sponsoring pojmujemy jako obustronne zaufanie i nie składamy obietnic, których nie jesteśmy w stanie spełnić. Wierzymy, że sponsoring z Państwa strony będzie służyć przede wszystkim promocji wizerunku Państwa firmy, a jego efekty będą trwałe i głębokie. Nam natomiast wszelka pomoc z Państwa strony pozwoli na zrealizowanie ambitnego celu sportowego.

 

alt

Sponsorzy LKS Kęsowo

Gmina KęsowoGalaVISION

alt

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
85
Odsłon artykułów:
233276