Sparingowy mecz przed XIV Igrzyskami Olimpijskimi Sportowców Wiejskich

 

altJuż w najbliższą środę ( godz.20:00 ) na hali sportowej w Kęsowie odbędzie się sparingowy mecz naszej drużyny. Przeciwnikiem będzie startująca w eliminacjach do XIV Igrzysk Olimpijskich Sportowców Wiejskich Tuchola-Londyn 2012 drużyna reprezentująca Gminę Więcbork. Również nasi piłkarze ręczni będą reprezentować Gminę Kęsowo w tej imprezie. Przeciwnikami naszej drużyny w eliminacjach będą zespoły z Sępólna Krajeńskiego, Kcyni i Lubiewa. Zawody będą rozegrane na hali w Kęsowie, a muszą zostać rozegrane do 15 czerwca 2011 r.. O terminach napiszemy później.

W eliminacjach weźmie także udział drużyna kobiet która będzie reprezentowała Gminę Kęsowo. Przeciwniczkami naszej drużyny będą zespoły z Koronowa, Żnina oraz Dąbrowy Chełmińskiej.

 

Natomiast w sobotę zespół LKS Kęsowo OSM Chojnice rozegra mecz na wyjeździe z obecnie zajmującym trzecie miejsce w II lidze Energetykiem Gryfino. W pierwszym meczu tych drużyn zespół z Kęsowa przegrał 23:33 (8:16). 

Tekst: Krzysztof Muzioł

Administrator: Jakub Bałazy


 

Sponsorzy LKS Kęsowo

Gmina KęsowoGalaVISION

alt

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
85
Odsłon artykułów:
233276